Nemokamas kreditas

Pirmas kreditas nemokamas

Greitieji kreditai paskolos internetu nemokamai — viena populiariausių greitų kreditų ir paskolų paslaugų. Greitieji kreditai ir paskolos internetu išduodamos dažniausiai visą parą ir labai skubiai: per 10 – 15 minučių po greito kredito patvirtinimo kreditų įmonėje. Norit gauti greitą kreditą ar paskolą internetu, galite kreiptis į žemiau esančias tik patikimas ir žinomas greitų kreditų ir paskolų įmones. Greitieji kreditai paskolos internetu gali skirtis skolinamų pinigų kiekiu, kredito palūkanų dydžiu ar kreditavimo laiku.

Neretai, greitieji kreditai paskolos internetu suteikiamos su įvairiomis akcijomis: pirma paskola nemokamai, pirmas ar gimtadienio kreditas nemokamas, greito kredito mokėjimo termino atidėjimas 3 mėnesiams ir pan. Būna ir taip, kad greitieji kreditai paskolos internetu suteikiami nemokamai net 4 mėnesiams:

Pirmas kreditas nemokamai. Kreditai nuo 100€ iki 5 000€. Greito kredito refinansavimas. Palūkanos 1.9% per mėnesį.

Paskolos su nuolaidomis nuo 50 iki 5 000€. Pinigai Jūsų sąskaitoje per 15 minučių! Lanksčios grąžinimo sąlygos.

Galite gauti paskolą savo asmeniniams interesams tenkinti ir už ją nepermokėti. Galite pasiskolinti nuo 300 – 6000 EUR.

Skoliname ir dirbantiems su individualios veiklos pažymėjimu ar verslo liudijimu. Kreditas iki 35000 € 3 – 60 mėn. laikotarpiui.

Vartojimo kreditai. Metinės palūkanos – nuo 6,5 % iki 8,9 %. Terminas nuo 3 mėn. iki 60 mėn. Paskolos suma iki 10 000 €.

Kaip gauti greitą kreditą internetu?

Greitieji kreditai paskolos internetu išduodamos pilnamečiams Lietuvos piliečiams, pastoviai gyvenantiems Lietuvoje ir turintiems pastovias darbines pajamas. Seniau, greitieji kreditai paskolos internetu būdavo dalijamos ir bedarbiams, tačiau paskutiniu metu tai yra neleistina paslauga ir kreditų įmonės paprastai reikalauja pateikti dokumentus apie turimas ir planuojamas gauti darbines pajamas.

Prieš skolinantis pinigus pas greitų kreditų įmones, pirmiausia pasiskaitykite visas privalomas sąlygas. Kaip neretai būna, kad daugelyje greito kredito bendrovių yra skirtingos sąlygos: skiriasi greito kredito ir paskolos grąžinimo laikas, papildomi mokesčiai, kreditavimo palūkanų dydis.

Taip pat, nepamirškite pasidomėti, ar Jūsų pasirinkta greito kredito įmonė ar unija neduoda nuolaidų ar tuo metu nedaro akcijų kreditams. Ypač aktualios greito kredito ar paskolos akcijos ir nuolaidos turi būti tiems, kas skolinasi pirmą kartą, arba jei jau esate pasiskolinę pinigų, tačiau skolas visada grąžinote laiku. Svarbiausia, kad neturėtumėte pradelstų paskolų ir Jūsų kredito istorija nebūtų bloga. Šiuo metu populiariausios greito kredito akcijos (jas rasite lentelėje aukščiau):

  • Pirma paskola nemokamai;
  • Kredito mokėjimo atidėjimas 3 mėnesiams;
  • Gimtadienio kreditas nemokamas;
  • Paskola net 3 mėnesiams nemokamai.

Greitieji kreditai ir paskolos internetu lengvas būdas gauti pinigų, tačiau nepamirškite – kreditus ir paskolas būtina grąžinti laiku.