Kreditas studentams

Greitas kreditas studentams

Neretam studentui studijų metais pritrūksta pinigų (mokesčiui už mokslą, pragyvenimui, nuomai). Tuomet reikia iš kažkur skolintis. Yra bankų, kurie duoda kreditus studentams be didelių palūkanų mokesčių.

Valstybinis studijų fondas – valstybinė biudžetinė institucija, kuri nuo 1998 m. teikia kreditus studentams. Studentai, kurie yra įtraukti į Valstybinio studijų fondo sąrašą turi galimybę gauti valstybės remiamus kreditus studentams.

Valstybės remiami kreditai studentams

Valstybės remiamas kreditas suteikiamas galimybę studentams pasiskolinti už mokslą ir pragyvenimo išlaidoms padengti. Valstybės remiamas kreditas reiškia, kad valstybė prisiima visus garantinius įsipareigojimus – studentai gali gauti kreditą be paskolos grąžinimą užtikrinančių priemonių: turto įkeitimo, laidavimo ir pan., kas yra labai patogu jauniems žmonėms, kurie neturėtų ką įkeisti.

Valstybės kreditas studentams

Valstybės kreditas studentams studijų įmokai susimokėti – tai paskola, skirta susimokėti už studijas ir skirta bakalauro ir magistrantūros studentams. Už šį kreditą reikia mokėti 5% metines palūkanas, kreditą pradėti grąžinti ne vėliau kaip po dviejų metų pabaigus studijas.

Valstybės remiamus kreditus studentams teikia šie bankai: AB Swedbank, AB DnB NORD bankas, Nordea Bank Finland Plc Lietuvos skyrius,). Visi šie bei kiti Lietuvos bankai turi ir kitokių pasiūlymų studentams.

Greiti kreditai
Kredito pasiūlymas
Valstybės remiamas kreditas suteikiamas galimybę studentams pasiskolinti už mokslą ir pragyvenimo išlaidoms padengti. Valstybės kreditas studentams studijų įmokai susimokėti
Kredito įvertinimas
51star1star1star1star1star