Ilgalaikis kreditas

Ilgalaikis kreditas

Kreditai yra trijų rūšių: trumpalaikiai kreditai (nuo kelių dienų iki 5 metų), vidutinio laikotarpio kreditai (nuo kelių metų iki 10 metų) ir ilgalaikiai kreditai ( iki 40 ar net daugiau metų).

Ne bankinis ilgalaikis kreditas

Ilgalaikius kreditus teikia bankai (tačiau mažesnę sumą galima gauti ir internetu). Norint gauti ilgalaikį kreditą banke reikia turėti pastovias ir ne mažesnes nei minimalias pajamas ir būti pilnamečiui Lietuvos gyventojui, neturinčiam skolų.

Ilgalaikės paskolos internetu

Populiariausia tokių kreditų rūšies ilgalaikė paskola yra būsto kreditas, gali būti išduotas net iki 40 ar daugiau metų. Tačiau tai priklauso nuo užstato dydžio, būsto vertės, gaunamų pajamų ir norimo įsigyti objekto kainos.

Ilgalaikius kreditus galima gauti

Ilgalaikius kreditus galima gauti ir be užstato, tačiau tuomet suteikiama nedidelė suma ir kredito grąžinimo terminas nėra didelis. Arba jeigu, pavyzdžiui, norėsite imti kreditą būstui Jūs jį turėsite užstatyti, tuomet Jums nereiks laiduotojo.

Greiti kreditai
Kredito pasiūlymas
Kreditai yra trijų rūšių: trumpalaikiai kreditai, vidutinio laikotarpio kreditai ir ilgalaikiai kreditai. Ilgalaikius kreditus teikia bankai (nedidelę sumą galima gauti ir internetu).
Kredito įvertinimas
41star1star1star1stargray