Kreditai už užstatą

Kreditai už užstatą

Norint gauti šios kreditą už užstatą, pirmiausia reikia turėti kažkokį turtą, kurį galėsite užstatyti bankui. Kreditai už užstatą yra suteikiami nekilnojamajam turtui (butui, žemės sklypui, namo įsigijimui ir remontui) ir kilnojamajam turtui (automobilio, baldų, buitinės technikos, kompiuterinės įrangos ir kitų daiktų pirkimui).

Įvertinimas:
4.8/5

Pirmas kreditas nemokamai. Kreditai nuo 100€ iki 5 000€. Greito kredito refinansavimas. Palūkanos 1.9% per mėnesį.

Įvertinimas:
4.8/5

Paskolos su nuolaidomis nuo 50 iki 5 000€. Pinigai Jūsų sąskaitoje per 15 minučių! Lanksčios grąžinimo sąlygos.

Įvertinimas:
4.6/5

Galite gauti paskolą savo asmeniniams interesams tenkinti ir už ją nepermokėti. Galite pasiskolinti nuo 300 – 6000 EUR.

Įvertinimas:
4.5/5

Skoliname ir dirbantiems su individualios veiklos pažymėjimu ar verslo liudijimu. Kreditas iki 35000 € 3 – 60 mėn. laikotarpiui.

Įvertinimas:
4.3/5

Vartojimo kreditai. Metinės palūkanos – nuo 6,5 % iki 8,9 %. Terminas nuo 3 mėn. iki 60 mėn. Paskolos suma iki 10 000 €.

Norint gauti kreditą su užstatu

Norint gauti kreditą su užstatu reikia turėti kažkokio nekilnojamojo arba kilnojamojo turto (namą, butą, sklypą, lėšų sąskaitoje, vertybinių popierių ir kt.). Siūlomas įkeisti nekilnojamas arba kilnojamas turtas turi būti įvertintas turto vertintojų.

Jei dėl kokių nors priežasčių kreditą paėmęs asmuo negali grąžinti paskolos, tai tuomet bankas panaudoja užstatytą turtą tam, kad atgautų paskolintą kredito sumą ir jos palūkanas. Teikdamas tokius kreditus, bankas yra labiau apsaugotas nuo rizikos prarasti pinigus. Kai iš banko imami smulkesni ar vartojimo kreditai, jie teikiami be užstato. O norint gauti didesnę kredito sumą ar palankesnes kredito sąlygas, tenka užstatyti nekilnojamąjį ar kitą turtą.