Būsto kreditai

Būsto kreditai

Jeigu svajojate apie nuosavus namus ar butą arba tiesiog norite atnaujinti jau turimą nekilnojamąjį turtą, Jums gali pagelbėti būsto paskolos, kurias teikia dauguma Lietuvos bankų.

Swedbank būsto kreditas.

Imti kreditą šiame banke verta dėl to, kad galima pasirinkti apsaugotą būsto kreditą arba sudarykite jau turimai būsto kreditui apsaugoto būsto kredito sutartį. Tai suteikia finansinį saugumą ir Jums ir Jūsų artimiesiems. Jūsų mirties atveju Jūsų artimiesiems liks būstas, o ne Jūsų kreditas, nes apdraustą kreditą padengs Swedbank Life Insurance SE Lietuvos filialas. Kiekvienam būstui palūkanos skiriasi ir nustatomos individualiai. Dažniausiai jos priklauso nuo jūsų kredito mokėjimo istorijos ar įkeičiamo turto vertės.

SEB būsto kreditas.

Imant kreditą būstui, kuriame planuojate nuolat gyventi Jums gali būti suteikta net iki 85 proc. būsto vertės kreditą, jei Jūs šį būstą įkeisite. Jeigu pasirinksite ilgesnį kredito grąžinimo laikotarpį – iki 40 m. – galėsite sumažinti būsto kredito mėnesio įmoką. Jums pasirinkus fiksuotąsias palūkanas, tiksliai žinosite, kiek pinigų teks išleisti būsto kredito įmokoms, taip galėsite susiplanuoti savo išlaidas.

Luminor banko būsto kreditas.

Imant kreditą šiame banke bus suteikta visokių privilegijų, pavyzdžiui, atstatomoji paskola (kai klientas grąžina dalį paskolos, ta pati paskola gali būti atstatyta iki pradinės paskolos sumos) arba gyvybės draudimas (asmenims imantiems būsto paskolą su investiciniu gyvybės draudimu suteikiama net 50 proc. nuolaida paskolos dokumentų paruošimo ir sutarčių įforminimo mokesčiui).